Rreth nesh

1

Shijiazhuang PengTong PUN. & Exp. Co, Ltd ---- është një prodhimin e huaj dhe tregtare ndërmarrje gjithëpërfshirëse. Kompania qëndron në Shijiazhuang e Hebei të tekstilit bazë kombëtare, e cila është një nga bazat më të mëdha të tekstilit në Kinë. Ka makinë 400 endje dhe ngjyrosje të vazhdueshëm dhe makinë të shtypura në kompani. Ne mund të endje më shumë se 100 milionë metra ingrey mallrave dhe ngjyrosje më shumë se 200 milionë pëlhura çdo vit.

Ne furnizimit të ndryshme të prodhimit të rrobave për të përmbushur nevojat e klientit tonë në atë kohë. Prodhimi ynë kryesor është përvetësimin ----- pambuk, T / C, T / R, ka thjeshtë, twill, kurriz peshku. Ata janë të shitur në tregun e brendshëm dhe të eksportuara në më shumë se njëzet vende dhe fusha të tilla si SHBA, Hongkong, Azia Juglindore, Lindjen e Mesme dhe Evropë.

Ne gjithmonë të nxjerrim bazë të re të ideve për cilësi të mirë dhe ka një reputacion të shkëlqyer nga të konsumatorëve.

Ne gjithmonë do të vazhdojnë me politikën e "cilësisë më të mirë, të respektueshme Credit, të sinqertë Shërbimit dhe bashkëpunim me gjithë zemër", për të siguruar shërbim të klasit të parë për të gjithë konsumatorët. Ndërkohë, ne do të vazhdojmë për të përforcuar kompetencën tonë në tregjet e brendshme dhe ndërkombëtare, në bazë të përmirësuar cilësinë e produkteve dhe shërbimeve.

PengTong është në kërkim përpara për të zhvilluar së bashku me ju në të ardhmen.

Advantage ynë

certifikimit të cilësisë

Ne ka krijuar një sistem të përsosur të menaxhimit dhe rrjedhën e prodhimit, departamenti i zhvillimit, asistent, departamenti QC, departamentin e financave.

klientët

klientët tanë të rregullt: H & M GAP ZARA Eland LEVI'S HOUSE BASIC TOMMY

Industri dhe tregti integrimit

Ne kemi fabrikë tona, kështu që ne mund të zvogëlojë shpenzimet dhe të kthehet prapa fitimet për klientët, në ndërkohë, ne mund të ofrojë shërbime profesionale.

pas sherbimit te shitjes

Nëse ka ndonjë problem të cilësisë pas saleing, ne do të organizojmë person të veçantë për të ndihmuar në zgjidhjen e problemit sa më shpejt të jetë e mundur

mbrojtja e fortë e produktivitetit

Ne kemi të gjitha llojet e afrohet anijes 400 grupe, mund të prodhojë 14 milionë metra pëlhurë në vit

i përshtatshëm

Nga objektet e portit Tianjin dhe portit Qingdao, ne mund të ofrojë shërbimin e "kohës më të shpejtë dorëzimit, kohën e dorëzimit të parë".

2