PRODUKTET

 • Pëlhurë elastik pambuku Twill

  Pëlhurë elastik pambuku Twill

  21-541

  Më poshtë është lista jonë e pëlhurave prej pambuku/ material elastik pambuku.MATERIAL PAMBUK & SPANDEX Pëlhurë DENDËSI GJERËSI ORGANIZIMI 98%C 2%SP 21*16+70D 145*66 44/45,57/58 Plain/twill 98%C 2%SP 21*21+3*745,D /58 Plain/twill 97%C 3%SP 16*16+70D 90*64 44/45,57/58 Plain/twill 97%C 3%SP 20*16+70D 118*48 44/45,57/58 Plain/twill

 • Pëlhurë Jacquard për tekstile shtëpiake

  Pëlhurë Jacquard për tekstile shtëpiake

  21-541

  MATERIAL Pëlhure TEKSTILI HOME DENSITE GJERËSI ORGANIZIMI ORGANIZIMI CVC 70/30 40*40 140*110 59/63 Saten CVC 80/20 40*40 133*100 59/65 59/65 Plain CVC 70/30 40*40 3 E thjeshtë C 100 60*40 173*120 59/63 saten C 100 60*60 173*117 59/63 Plain C100 60*40 173*120 110 shirit Dobby C 100 60*60 30 173 21 108*58 57/58 Twill TC 65/35 45*45 136*94 57/58 TC 65/35 20*16 120*60 57/58 Plain C 100 40*40 108/504 H *40 146*86 110 Dritare Squa...

 • Pëlhurë polifonike 210t tafta për asistencë

  Pëlhurë polifonike 210t tafta për asistencë

  21-541

  Kompania jonë merret kryesisht me pëlhura të ndryshme xhepi.Produktet janë si më poshtë: MATERIAL Pëlhure xhepi ORGANIZIMI I GJERËSISË DENSITETI I FIJEVE TC 65/35 45*45 110*76 44/45,57/58 Plain/HBT TC 80/20 45*45 114/58, Plain /HBT TC 90/10 45*45 110*76 44/45,57/58 Plain/HBT C 100 60*60 90*88 44/45,57/58 Plain/HBT C 100 30*30 68/684 45,57/58 Plain/HBT C 100 32*32 68*68 44/45,57/58 Plain/HBT 100T 45*45 110*76 44/45,57/58 Plain/HBT

 • T/C 65/35 Pëlhurë Këmishë e lyer

  T/C 65/35 Pëlhurë Këmishë e lyer

  21-541

  Më poshtë është lista jonë kryesore e produkteve.ORGANIZIMI I MATERIALIT PELFBRIK DENSITE GJERËSIA E FIJEVE TC 65/35 45*45 110*76 44/45,57/58 TC e thjeshtë 90/10 45*45 133*72 44/45,507*2005 44/45,57/58 Plain C 100 60*60 90*88 44/45,57/58 Plain C 100 45*45 110*76 44/45,57/58 Rrafsh

 • 79%T 10%R 8%W 3%SP 40/2*25/2+40D 57/58” 320gsm

  79%T 10%R 8%W 3%SP 40/2*25/2+40D 57/58” 320gsm

  21-541

  Më poshtë është lista jonë kryesore e produkteve.TR KOSTEM MATERIALE Pëlhure Densitet GJERËSIA ORGANIZIMI I FIJEVE 80%T 20%R 150D+32S/1*32S/2 128*100 44/45,57/58 Plain 65%T 35%R 52S/42*3 44/45,57/58 I thjeshtë 84%T14%R 2%SP 40/2*25+40D 82*64 44/45,57/58 I thjeshtë 79%T17%R 4%SP 32+40D*150D+40D 119 *88 44/45,57/58 I thjeshtë 79%T10%R8%W 40/2*25/2+40D 68*68 44/45,57/58 I thjeshtë

 • pëlhurë pled i lyer me fije

  pëlhurë pled i lyer me fije

  21-541

  Më poshtë është lista jonë kryesore e produkteve.MATERIAL I NDRYSHUAR Pëlhure me fije Densiteti I GJERËSISË ORGANIZIMI C 100 50*50 118*98 44/45,57/58 Plain C 100 60*60 135*110 44/45,57/2626 TC 2651 44/45,57/58 Plain TC 65/35 32*32 106*58 44/45,57/58 Plain C 100 40*40 110*70 44/45,57/58 Plain C 100 40*20/210 *48 44/45,57/58 Plain TC 65/35 21*21 60*52 44/45,57/58 Plain SHËNIM: A keni ndonjë ide që mund të na tregoni, ne bëjmë më shumë dizajn të ri për ju!Nëse jeni të interesuar për prodhimin tonë...

 • pëlhurë pambuku e lyer me fije

  pëlhurë pambuku e lyer me fije

  21-541

  Më poshtë është lista jonë kryesore e produkteve.MATERIAL I NDRYSHUAR Pëlhure me fije Densiteti I GJERËSISË ORGANIZIMI C 100 50*50 118*98 44/45,57/58 Plain C 100 60*60 135*110 44/45,57/2626 TC 2651 44/45,57/58 Plain TC 65/35 32*32 106*58 44/45,57/58 Plain C 100 40*40 110*70 44/45,57/58 Plain C 100 40*20/210 *48 44/45,57/58 Plain TC 65/35 21*21 60*52 44/45,57/58 Plain SHËNIM: A keni ndonjë ide që mund të na tregoni, ne bëjmë më shumë dizajn të ri për ju!Nëse jeni të interesuar për fabrikat tona...

 • pëlhurë e lyer me fije

  pëlhurë e lyer me fije

  21-541

  Më poshtë është lista jonë kryesore e produkteve.MATERIAL I NDRYSHUAR Pëlhure me fije Densiteti I GJERËSISË ORGANIZIMI C 100 50*50 118*98 44/45,57/58 Plain C 100 60*60 135*110 44/45,57/2626 TC 2651 44/45,57/58 Plain TC 65/35 32*32 106*58 44/45,57/58 Plain C 100 40*40 110*70 44/45,57/58 Plain C 100 40*20/210 *48 44/45,57/58 Plain TC 65/35 21*21 60*52 44/45,57/58 Plain SHËNIM: A keni ndonjë ide që mund të na tregoni, ne bëjmë më shumë dizajn të ri për ju!Nëse jeni të interesuar për fabrikat tona...

PËR NE

 • Ne jemi këtu

  Shijiazhuang PengTong IMP.& EXP.Co., Ltd.-- është një ndërmarrje gjithëpërfshirëse e huaj prodhuese dhe tregtare.Kompania shtrihet në Shijiazhuang të Hebeit të bazës kombëtare të tekstilit, e cila është një nga bazat më të mëdha të tekstilit në Kinë.Ka 400 makineri thurjeje dhe makinë ngjyrosjeje dhe printimi të vazhdueshëm në kompani.Ne mund të thurim më shumë se 100 milionë metra mallra me ngjyrë dhe të ngjyrosim më shumë se 200 milionë pëlhura çdo vit.

 • 2739187475_1499618593
 • HTB1PbCLJVXXXXa9XXXX760XFXXXg
 • QQ图片20160921163235

LAJME

 • Pëlhurë e re e qëndrueshme

  Kjo kopje është vetëm për përdorim personal jo-komercial.Për të porositur një kopje që mund të përdoret për një prezantim për t'ua shpërndarë kolegëve, klientëve ose klientëve tuaj, ju lutemi vizitoni http://www.djreprints.com.Shumë kohë përpara se Carmen Hijosa të zhvillonte një pëlhurë të re të qëndrueshme - një pëlhurë që duket dhe ndjehet si...

 • Fijet aromatike dekorojnë qëndisjet dhe thurin tekstile për të stimuluar kujtesën

  Qëndisje “Jasmine I” në organza mëndafshi, fije me aromë jasemini të lyer me hibiscus, panxhar, indigo dhe shafran i Indisë, 36 x 54 inç.Të gjitha imazhet © Pallavi Padukone, të ndara me leje Era, kujtesa dhe emocionet janë të pandashme në trurin e njeriut, kështu që një nuhatje e vetme mund të ngjallë ndjenjat e ...

 • Dollakët më të shitur të Amazon janë në shitje sot për 11 dollarë

  Nëse dollakat tuaja të preferuara po shkojnë më mirë, atëherë ju jeni me fat!Disa transaksione mbresëlënëse u zhvilluan sot dhe të gjitha ishin pjesë e ngjarjes së parë të blerjeve në histori.Blerësit janë të fiksuar pas koleksionit të dollakave të Satinas, i cili përfshin stile me bel të lartë (gjatësi të plotë dhe të shkurtra...

 • Produkti i ri:TC 65/35 45*45 110*76

  TC65/35 45*45 110*76 është një nga pëlhurat e xhepit të kompanisë sonë.Është një produkt i ri dhe produkti ynë avantazh me cilësi të lartë, qëndrueshmëri të lartë të ngjyrave, në përputhje me kërkesat e importit dhe eksportit të Tekstileve Evropiane.

 • Klienti i kompanisë Baichuan erdhi në kompaninë tonë për vizitë në terren

  Më 23 tetor 2019, klientët e Baichuan erdhën në kompaninë tonë për një vizitë në terren.Produktet dhe shërbimet me cilësi të lartë, pajisjet dhe teknologjia, perspektivat e mira të zhvillimit të industrisë, janë arsye të rëndësishme për të tërhequr klientët për të vizituar.Znj. Luxiaojie, menaxhere e përgjithshme e kompanisë, priti ngrohtësisht g...